بهترین شرکت طراحی معماری و دکوراسیون داخلی در مشهد

 

شاید در این محتوا به دنبال مشخصات بهترین شرکت طراحی معماری و دکوراسیون داخلی در مشهد و یا هر جای ایران که هستید میگردید، اما در این مطلب می خواهیم به شما یادآور شویم که اگر در صدد این هستید برای پروژه ساختمانی خود با هرنوع کاربری که دارد یک پیمانکار ساختمان عالی پیدا کنید چه ویژگی هایی داشته باشد.

برای کارفرمایان همیشه این انتخاب یکی از انتخاب های اساسی بشمار می رود زیرا زمانی که در ابتدا یک شرکت معماری عالی و با کیفیت را پیدا کنید قطعا تا آحر پروژه خیال شما راحت است زیرا داشتن یک پیمانکار حرفه ایی و متخصص جلوی به هدر رفتن پول و بودجه شما را می گیردو ایشان میتواند بهترین راهکارها را با منطقی ترین شکل اجرایی ممکن برای شما فراهم کند.

به همین دلیل گروه معماری ارج بر خود لازم می داند این موارد را برای مخاطبان باز و شفاف کند و آگاهی لازم را برساند.

بهترین شرکت معماری و دکوراسیون داخلی در مشهد

بررسی پروژه :

در ابتدا کارفرما باید نیازهای پروژه و خواسته خود را مشخص کند. بطور مثال اگر یک ملک  کلنگی در مشهد دارد باید خواسته خود را از این ملک بداند گاهی ما مراجعه کنندگانی داریم که آن ها خود نمی دانند که چه بلایی باید سر پروژه بیاوردند که البته برای این قسمت هم کارشناسان و مشاوران عالی شرکت به آن ها بهترین پیشنهادات را می دهند.

اما گاهی برای  چنین موردی بازسازی مورد درخواست کارفرما هست و گاهی تخریب کل بنا و  ساخت و ساز مجدد از صفر تا صد که برای این امورات هر کدام راهکارهای متنوعی پیش رو هست.

در حالت اول پروژه اگر قرار به بازسازی پروژه است خب باید این  مساله را حد و مرز مشخص کرد که به عنوان کارفرما  و مالک پروژه چه اقداماتی را میخواهم برای این ملک به اجرا درآورم.

و خواسته ها باید فاز بندی شود یعنی کارفرما دقیقا بداند که چه اتفاقی قرار است بیفتد.

زمانی که خواسته کارفرما مشخص گردید حال انتخاب بهترین شرکت طراحی معماری و دکوراسیون داخلی در مشهد بعنوان پیمانکار پروژه می باشد.

بررسی بهترین شرکت طراحی معماری و دکوراسیون داخلی در مشهد:

بهترین شرکت دکوراسیون داخلی در مشهد

 

کارفرما در این مرحله باید منطبق بر خواسته های خود به دنبال پیمانکار مربوطه باشد.

در اولین قدم باید به دنبال یک طراح و معمار خوب و عالی بگردد زیرا یک مهندس معمار می تواند با تیمی قدرتمند و کامل تمام جوانب پروژه را بررسی نماید و خواسته های اولیه کارفرما را آنالیز کند گاهی در همین مقطع خیلی از خواسته ها بعلت اجرایی نبودن حذف و خیلی موارد دیگر اضافه می شود.

بعد از یک آنالیز دقیق و حرفه ایی، تیم طراحی کارخود را شروع کرده و برداشت ها و نقشه ها و طرح های مربوطه را در پروسه زمانی مشخص ارائه میدهد.

حال کارفرما به دنبال اجرایی شدن طرح خود است.

در این مرحله کارفرما باید به دنبال مدیر اجرایی پروژه و تیم پیمانکاری باشد یعنی همان تیم اجرایی پروژه های معماری وساخت وساز.

یکی از مشخص و واضح ترین صفات تیم اجرایی پروژه های معماری، تجربه است. یعنی سابقه داشتن اجراهای پروژه های متعدد و خصوصیت دیگر آن داشتن دقت و ظرافت در کار و اجرای پروژه که تیم باید یک ناظر حرفه ایی و متخصص داشته باشد که نظارت بر اجرای پروژه منطبق بر طرح را پیاده سازی کند.

گروه طراحی معماری  و دکوراسیون داخلی ارج در مشهد ، با 25 سال سابقه طراجی و اجرایی در مشهد روی پروژه های ساخت و ساز ، بازسازی و صفر تا صد، با تیم های با تجربه و متخصص و دانش آموخته در دو واحد طراحی معماری و اجرای پروژه های معماری آماده ارائه خدمات به کارفرمایان محترم می باشد.

گروه معماری ارج آرک

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *