شرکت ساختمانی ارج مشهد

ساخت ویلا در مشهد ( مدیریت ساخت)

من زمینی برای ساخت ویلا دارم و به دنبال تیمی مهندسی هستم جهت اجرای دقیق و اجرای مهندسی چون معتقد هستم فقط یک فکر مهندسی می تواند پروژه من را جوری انجام دهد که به لحاظ کیفیت در بهترین حالت خود باشد و از لحاظ مدیریت بودجه و مدیریت مالی بهترین بازدهی را داشته باشد.
اگر غیر این باشد پروژه ساخت من دچار مشکل می شود و من هم از لحاظ مالی متضرر می شوم !!
بهترین شرکت ساختمانی و معماری در مشهد
اکثر افرادی که به مجموعه مهندسی ارج مراجعه کرده اند بزرگترین مشکل خود را در نبود تیم های قوی و برنامه ریزی نادرست اعلام کردند که هم از نظر زمان و هم از نظر مالی ضربه هایی جبران ناپذیر به پروژه زده اند.
ما بعنوان شنونده در مقابل این مراجعه کنندگان فقط سعی بر این داشتیم و داریم که شرایط کار را متفاوت از آنچه در بازار هست انجام دهیم.
به همین جهت است که اکثر مشتریان و کارفرمایان ما ، خودشان برای ما مجددا کار می آورند ، زیرا ما با تمام تلاش سغی بر آن داریم دغدغه های یک پروژه عمرانی را برای کارفرما به حداقل زمان و حداکثر کیفیت کاری ارائه دهیم.
در شرکت ساختمانی ارج ، تمام نیروهای مهندسی با تجربه بالا و دارای گرید یک نظام مهندسی هستند و تیم طراحی متشکل از افراد خلاق و جسور در ایده پردازی که قدرت واقعی داشته باشد ، میباشد .
در مورد تیم های اجرایی ، افراد و پیمانکاران بصورت کنارگذر انتخاب نمیشوند بلکه به علت حجم پروژه ها و سابقه کاری زیاد این مجموعه، تیم ها کامل در استخدام مجموعه ارج هستند .
تیم های اجرایی کاملا آموزش دیده هستند  و ضمن اینکه همیشه یک ناظر اجرایی روی اجرای کارها نظارت کامل دارد.
این ها را گفتیم که معرفی کلی داشته باشیم جهت اینکه نگاه ما برای کار ، فقط انجام یک پروژه عمرانی نیست بلکه مدیریت راهبردی در کنار تخصص و تبحر که سبب موفقیت یک پروژه می شود .و همین سبب میشود کارفرما همیشه خودش زبان معرفی مجموعه ما میشود.
به عنوان سازنده و یا کارفرما در انتخاب ناظر اجرایی و مدیریت پیمان پروژه ، نهایت دقت را داشته باشید زیرا یک شرکت ساختمانی میتواند در همه امورات فنی و تخصصی نقش بسیار بالایی داشته باشد.

نظارت و ساخت ویلا در مشهد
زمانی که تصمیم به ساخت ویلا می‌گیرید، باید در نظر داشته باشید که ویلای شما به مثابه یک ابزار سرمایه‌گذاری جدی نیز تلقی می‌شود. شرایط زندگی ممکن است همیشه ایدئال نباشد و قصد داشته باشید که روزی ویلای خود را به فروش بگذارید؛ از همین رو، هنگام برنامه‌ریزی و ساخت ویلای خصوصی خود، با در نظر گرفتن چنین شرایطی، بسیار منطقی است که مطمئن شوید ویلای شما، جغرافیا و موقعیت مکانی آن، ارزش این سرمایه‌گذاری قابل‌توجه را دارد. از طرفی، ساخت ویلا با طراحی نامناسب یا محل غیرایدئال که احتمال فروش آن کم است، ممکن است تصمیمی پرریسک باشید؛ به همین دلیل، بررسی نبض بازار و ساخت پروژه‌ای با طراحی و موقعیت مکانی آمناسب، گزینه مطمئن‌تری برای خانواده شما خواهد بود. این موضوع نه تنها فروش ویلای شما را در هر زمانی تسهیل می‌کند، بلکه ارزش ویلای شما را روزبه‌روز افزایش می‌دهد. در سرمایه‌گذاری املاک و مستغلات، سهولت فروش و همچنین ارزش فعلی ملک، عناصر مهمی به‌شمار می‌روند که باید در نظر گرفته شوند.

زندگی ویلا با زندگی آپارتمانی متفاوت است. امروزه، معمولاً مکانیسمی مدیریتی در آپارتمان‌ها یا مجتمع‌های مسکونی وجود دارد که مسئولیت‌های مشترک اهالی را بر عهده می‌گیرد؛ اما در ویلانشینی این امر منتفی است و مسئولیت‌های اصلی بر دوش خود شما خواهد بود؛ حتی اگر برای انجام برخی از این وظایف، سرایدار یا مستخدم استخدام کنید.

بسته به سبک ویلا، موقعیت مکانی، ویژگی‌های معماری، زندگی خانوادگی، مشخصات فنی و غیره، ممکن است نیاز به اتخاذ تصمیم‌های جدی در مورد مسائل مختلف داشته باشید؛ به عنوان مثال، برای خانواده هایی که فرزندان کوچک دارند، امنیت فرزندانشان مهم‌ترین مسئله است. اگر در محوطه ویلای خود استخر دارید، لازم است تا برای جلوگیری از آسیب بچه‌ها، از امنیت آن‌ها مطمئن شوید. اگر ویلایی چند طبقه دارید لازم است تا برای نصب حفاظ و نرده‌کشی اقدام کنید تا از سقوط افراد جلوگیری شود. علاوه بر این، گرمایش، سرمایش و روشنایی، از جمله مواردی است که تنها توسط مالک ویلا برنامه‌ریزی و تامین می‌شود. این گونه تجهیزات فنی باید به درستی حل و فصل شده باشند تا دوران ویلانشینی به‌گونه‌ای آرمانی سپری شود.

گروه معماری ارج آرک

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *