طراحی داخلی مینیمال در مشهد( شرکت معماری ارج )

طراحی داخلی مینیمال در مشهد( شرکت معماری ارج )

کامل ‌ترین راهنمای معرفی عناصر و ویژگی ها و مزایا و معایب طراحی داخلی مینیمالیستی به همراه معرفی 7 شرکت برتر طراحی مینیمال

گروه معماری ارج | از طراحی داخلی مینیمال در مشهد( شرکت معماری ارج ) چه می دانید ؟

آیا خانه یا مجتمع مسکونی یا فضای کاری ، اداری ، تجاری در شهر مشهد دارید که می خواهید سبک مینیمال را در طراحی داخلی و دکوراسیون آن پیاده سازی و اجرا کنید ؟

آیا در یکی از محلات مشهد نظیر هاشمیه ، هنرستان ، هفت تیر ، کوهسنگی ، ناصرخسرو ، احمدآباد ، سجاد ، وکیل آباد ، ملک آباد و . . . خانه ای را دیده اید که به سبک مینیمال طراحی شده باشد و دلتان خواسته باشد تا خانه ی شما هم به همان سبک ، اما توسط برترین شرکت طراحی داخلی مشهد طراحی شود ؟

پس لازم است این مقاله را به دقت بخوانید .

 

برخلاف تصور رایج ، طراحی داخلی « مینیمال » یا سبک « مینیمالیستی » به معنای زندگی با کمترین حد ممکن از امکانات و وسایل نیست . از بین بسیاری از مدیران ، طراحان و افراد خلاق فعال در شرکت های برتر طراحی داخلی جهان ، از هر کدام که بپرسید ، احتمالا اغلب آن ها به شما می‌ گویند که مینیمالیسم قطعاً یک مفهوم بسیار جهانی است که از هر جنبه ی فرهنگی مختلف جهان را در بر می‌گیرد . اگر چه اغلب افراد وقتی اسم از « مینیمالیسم » می آید ، به عنوان یک اتاق بی نظم با یک پالت رنگی تک رنگ و چند تکه مبلمان آن را تصور می کنند ، با این حال مینیمالیسم بسیار بیش تر از یک سبک زیبایی شناسی تا این حد ساده برداشت شده را در بر می گیرد ، به خصوص وقتی در نظر بگیرید که چگونه فرهنگ های مختلف به اخلاق و انرژی ها و احساسات در فضاهای داخلی خود احترام می گذارند .

 

در این مقاله ی کامل و جامع در وب سایت « گروه معماری ارج» ، هر آن چه را که باید در مورد سبک طراحی داخلی مینیمال یا مینیمالیستی بدانید ، از جمله تاریخچه ، عناصر و نحوه ی وارد کردن آن به خانه ی خود می توانید بیاموزید . پیش از آن ، فهرست برترین شرکت های فعال در شهر مشهد را که طراحی داخلی به سبک مینیمال را استادانه و ماهرانه در پروژه های خود طراحی و اجرا می کنند ، به حضورتان معرفی می نماییم .

 

لیست 5 شرکت برتر طراحی داخلی به سبک مینیمال در شهر مشهد

ممکن است شما برای یافتن این موضوع وارد وب سایت گروه معماری ارج شده باشید که بهترین طراح داخلی یا بهترین شرکت طراحی داخلی ساختمان در شهر مشهد کیست ؟ اما موضوعی که نباید آن را فراموش کرد این است که شاید بهتر باشد کارهای معماری و طراحی داخلی دکوراسیون خود را به جای آن که به یک فرد طراح خبره بسپاریم ، به یک شرکت معماری و طراحی فوق العاده بسپاریم . دلیل این مساله هم شاید تا حدی واضح باشد ؛ چون در عصر حاضر ، خانه های زیبا و لوکس دیگر نمی ‌توانند فقط توسط یک شخص طراحی شوند ، بلکه افراد زیادی در طراحی آن نقش دارند . بنابراین برای انجام پروژه‌ های طراحی داخلی و اجرای دکوراسیون ، انتخاب یک شرکت معماری و طراحی خوب که اعضای آن دارای خلاقیت ، تبحر و تخصص قابل قبولی در حوزه فعالیت خود باشند ، از اهمیت به سزایی برخوردار است .

ما در جدول زیر فهرستی از بهترین شرکت های معماری و طراحی داخلی مشهد را برایتان گردآوری کرده ایم که همگی بهترین طراح های داخلی مشهد را در خود جای داده اند و از تخصص و تجربه ی بالای آنان بهره می برند .

فهرست 5 شرکت برتر طراحی داخلی مینیمال در مشهد
ردیف نام شرکت شماره تماس شماره موبایل
1 کارمانی 051338452988 09152439058
2 ارج آرک 05138448889 09156117210
3 هزاره 051338452988 09202902590
4 پاسارگاد نوین 09155077210
5 طوس سازه 09923252382

 

* * * * *

طراحی داخلی مینیمال یا مینیمالیستی یک راه عالی برای ایجاد فضایی شیک و بی نظم است که هرگز از مد نمی افتند . این نوع طراحی داخلی از دهه 1960 میلادی به عنوان راهی برای گسترش جنبش هنر مینیمال یا مینیمالیستی وجود داشته است . اما دکور مینیمال یا مینیمالیستی دقیقا چیست و چگونه به آن می توان دست یافت ؟

طراحی داخلی مدرن و مینیمال

وقتی از این سبک صحبت می کنیم ، اشاره ی ما فقط به خلاص شدن از شر بدبختی ها و تمام « وسایل اضافی و بدون کاربرد » شما به نفع داشتن یک فضای ساده و خسته کننده نیست . یک خانه ی مینیمال یا مینیمالیستی هم چنین به معنای پذیرش « مینیمالیسم » به عنوان یک سبک زندگی نیست .

در این مقاله در گروه معماری ارج، درباره ی طراحی داخلی مینیمال یا مینیمالیستی نکات بیش تر و مهم تری را خواهیم دانست و نکات مهمی را برای ثبت این زیبایی در خانه ی خود به دست خواهیم آورد .

چه بخواهید اتاق نشیمن خود را به روز کنید و چه قصد داشته باشید ایده های طراحی مینیمال یا مینیمالیستی را در سرتاسر خانه ی خود اجرا کنید ، ما این جا هستیم تا به شما کمک کنیم .

 

* * * * *

طراحی داخلی مینیمال خانه در مشهد چیست ؟

 

ایده ی اصلی طراحی مینیمالیستی « سادگی » است : یا آن طور که فرنگی ها می گویند « کمتر ، بیش تر است » . در هر خانه ای ، وجود هر چیزی به مکان یابی و دلیل نیاز دارد . اما آیا این بدان معناست که شما باید همه چیز را صرفاً برای گرفتن سبک « مینیمالیستی » کنار بگذارید ؟ البته که نه !

به رنگ های خنثی ، یک پالت رنگ مختصر و مفید ، خطوط تمیز و تمرکز بر عملکرد اجسام فکر کنید . اما از ایجاد یک خانه مینیمالیستی گرم و دل پذیر با بافت های مختلف و آثار هنری و وسایل دکوری چشم نواز دوری نکنید . خانه ی شما باید آسایش و آرامش را تشویق کند ، و هدف مینیمالیسم هم همین است .

 

عموماً هنگام بحث در مورد خانه‌ های مینیمالیستی ، افراد اتاق‌ هایی را تصور می‌ کنند که به هم ریخته‌ اند ، دیوار های سفید دارند و یا فاقد هر گونه مبلمان یا دکور غیر ضروری هستند . این ظاهر اغلب به‌ عنوان یک سبک نزدیک با دکوراسیون فضای داخلی « اسکاندیناوی » یا « ژاپنی » دیده می ‌شود ، جایی که هر دو فرهنگ مدت ‌هاست که ایدئولوژی « کمتر ، بیش تر است » را پذیرفته ‌اند .

فضا هایی که در یک طراحی مینیمالیستی قرار می گیرند ، معمولاً با خطوط تمیز ، تزئینات محدود ، طرح های رنگی خنثی و مواد طبیعی تعریف می شوند . و اگر چه ممکن است این روشی دقیق برای توصیف درک معاصر ما از طراحی خانه ی مینیمالیستی باشد ، اما چیز های بیش تری از این هم وجود دارد .

 

* * * * *

نگاهی به طراحی داخلی مینیمال یا مینیمالیستی در مشهد

 

وقتی از این زاویه به مینیمالیسم نگاه می کنیم ، به راحتی می توان فهمید که طراحی مینیمالیستی زمان شروع خاصی ندارد . برخی از طراحان می گویند : « این سبک اصلا شروع نشد ، اما به عنوان یک سبک درست بین دهه های 60 و 70 میلادی تعریف شد . »

طراحی آشپزخانه مدرن و مینیمال

جنبش طراحی داخلی تا حد زیادی به جنبش هنر مینیمالیستی باز می گردد که پس از جنگ جهانی دوم رایج شد . هنرمندانی مانند « فرانک استلا » ، « دونالد جاد » و « اگنس مارتین » اغلب به عنوان پیشگامان فرم شناخته می شوند . به عبارت دیگر می توان گفت این سبک برگرفته از هنر و هنرمندان است . همان طور که این سبک در هنر های تجسمی شکل گرفت ، بسیاری از اصول اصلی آن در طراحی و معماری نیز معرفی شدند و در دهه 1980 میلادی محبوبیت خاصی پیدا کردند . در این سبک سازه ها تنها به عناصر ضروری تقلیل یافتند که پاسخی به هرج و مرج و سختی زندگی شهری توصیف شده است . در طراحی ، زیبایی‌ شناسی را می ‌توان به جنبش‌ های مدرن و بین ‌المللی میانه ی ‌قرن ، به ‌ویژه برای افراد رویایی مانند « لودویگ میس ون در روهه » ، که عبارت « کمتر ، بیش تر است » را رایج کرد ، ردیابی کرد .

 

* * * * *

چرا طراحی داخلی مینیمالیستی همه جا در مشهد این قدر محبوب است ؟

 

دکور و طراحی مینیمالیستی علی رغم ریشه‌ های عمیق چندین دهه ای ‌اش ، هم چنان در قلب و چشم بسیاری از زیبایی ‌شناسان حاکم است . طراحان برتر می‌ گویند : « برای ما سخت است که در مورد مینیمالیسم بدون اشاره به پایداری محیط زیست صحبت کنیم . از آن جایی که جهان با یک بحران آب و هوایی قریب الوقوع مواجه است ، کاهش مصرف فردی به طور فزاینده ای رایج شده است ؛ زیرا ذهنیت بازگشت به اصول اولیه طبیعت بیش تر شده است . » در این زمینه برخی از طراحان توضیح می دهند : « اغلب مردم شروع به پرسیدن می کنند که « می دانم که می توانم ، اما آیا باید حتما انجامش بدهم ؟ » افراد بیش تری شروع به درک این نکته می کنند که علاوه بر عملی بودن زندگی با کمترین ها ، می تواند یک حس ذاتی وظیفه نیز در این سبک وجود داشته باشد . »

 

علاوه بر این ها ، طراح برتری به نام کلارک می گوید که این سبک را می توان به عنوان مقاومت در برابر « افراط » در نظر گرفت . او توضیح می دهد : « شما به دوره ی « روکوکو » و « گائودی » و همه ی این ها بیش از عناصر برتر طراحی ، تزئینات و هنر های زیبا فکر می کنید . اما در نهایت ، این سبک ‌ها برای طبقه ی خاصی از مردم نیز برابری می‌ کند ، و من فکر می‌ کنم گاهی اوقات دیگران در برابر آن مقاومت می ‌کنند و می ‌خواهند به مسیر دیگری بروند . » علاوه بر عنصر پایداری در قبال محیط زیست ، این یک سبک غالب است زیرا برخی زیبایی را در کمترین ها می یابند ، بدون این که نیازی به نشان دادن دائمی آن چه موجود دارند ، داشته باشند .

 

در یک فضای مینیمالیستی ، شما همه چیز را می بینید – از جمله هر گونه نقص درک شده . این به شما امکان می دهد طراحی واقعی را ببینید . طراحی مینیمال دقیقاً رو به روی شما ست . وقتی صحبت از ساختار یک فضا می شود ، زیبایی ذاتی زیادی در آن وجود دارد . با این حال ، همان طور که بسیاری از طراحات برتر خاطر نشان می کنند ، « قطعاً طراحی از این منظر دشوارتر است . » البته ، هنگامی که به درستی انجام شود ،  به این معنی است که ظاهر تمام شده بسیار چشم گیر تر است .

 

* * * * *

تعریف عناصر و ویژگی های طراحی داخلی مینیمالیستی در مشهد

 

وقتی در مورد سبک مینیمالیستی غربی صحبت می کنیم که امروزه آن را اغلب ما می شناسیم ، صحبت از یک دکوراسیون داخلی با یک زیبایی شناسی است که اغلب شامل موارد و ویژگی های زیر است :

 

 • 1 – – – خطوط ساده
 • 2 – – – پالت های رنگی تک رنگ یا خنثی
 • 3 – – – مبلمان محدود
 • 4 – – – اشیاء تزئینی محدود
 • 5 – – – راه حل های ذخیره سازی که فضا را بی نظم نگه می دارد
 • 6 – – – پلان های طبقه باز
 • 7 – – – نور طبیعی

 

* * * * *

یک نکته مهم درباره ی مینیمالیسم و طراحی مینیمال در مشهد

 

نکته ی مهمی که باید در نظر گرفت این است که « مینیمالیسم » فقط خلاص شدن از شر چیزها نیست . مینیمالیسم در مورد حذف موارد غیرضروری است تا بتوانیم بر آن چه مهم تر است تمرکز کنیم .

این در مورد « کمتر به خاطر کمتر » نیست ، بلکه در مورد « کمتر به خاطر بیش تر » است : زمان بیش تر ، انرژی بیش تر ، و آزادی بیش تر . این در مورد زندگی با نیت ، انتخاب با دقت و زندگی به ساده ترین شکل ممکن است تا منابع خود را برای اهداف پایدار آزاد کنید .

باید در هنگام طراحی داخلی این را هم در نظر بگیرید که هیچ راه درستی برای « مینیمالیست بودن » وجود ندارد . سفر شما متعلق به خودتان است . اگر مطمئن نیستید که چتر مینیمالیسم شما را می پوشاند یا فقط می خواهید دقیق تر شوید ، شاید یکی از این اصطلاحات طنین انداز شود .

 

* * * * *

انواع زیر سبک های مینیمالیسم و طراحی مینیمال در مشهد 5 دسته :

 

 • زیر سبک 1 – – – Essentialist یا مینیمالیست ذات گرا

 

ذات ‌گرایان دیدگاه خود را به فلسفه ی « کم تر ، اما بهتر » نسبت می‌ دهند . آن ها می گویند کارهای کم تری انجام دهید ، اما آن ها را به خوبی انجام دهید ؛ یا مثلا می گویند چیز های کم تری داشته باشید ، اما چیز هایی را انتخاب کنید که ماندگار باشند . مثلا کلاه کم تری بپوشید ، اما با تمام وجود از آن استفاده کنید . زیر سبک Essentialism یک مینیمالیسم است که بر « کیفیت » تمرکز دارد ، نه کمیت .

 

 • زیر سبک 2 – – – Experientialist یا مینیمالیست تجربه گرا

 

تجربه گرایی به جای پذیرش ماتریالیسم یا ماده گرایی ، به دنبال « جمع آوری تجربیات » است . افراد مینیمالیست تجربه ‌گرا به جای چیزهای مختلف ، روی « خاطرات » سرمایه‌ گذاری می ‌کنند و منابع را برای فعالیت ‌ها آزاد می‌ کنند .

 

 • زیر سبک 3 – – – Enoughist یا مینیمالیست کفایت گرا

 

سبک Enoughism ، مینیمالیسم را از نظر داشتن کافی و به اندازه یک چیز ، و نداشتن همه ی آن توصیف می کند . یک مینیمالیست کفایت گرا در استفاده ی داوطلبانه به اندازه کافی – و نه بیش تر – در هر دسته ای آرامش می یابد : غذا ، لباس ، اندازه خانه ، فضای ذخیره سازی ، و هر چیزی که تصورش کنید . البته باید این را هم گفت که مینیمالیسم کفایت گرا به اندازه کافی از فردی به فرد دیگر متفاوت به نظر می رسد .

 

 • زیر سبک 4 – – – Eco-Minimalist یا مینیمالیست طبیعت گرا

 

یک فرد اکو – مینیمالیست ، زندگی کم مصرف را دنبال می کند تا تأثیر فعالیت های خود بر روی سیاره ی زمین را کاهش دهد . تمرکز کم تر بر روی مزایا برای خانواده و خواسته های فردی و تمرکز بیش تر بر تصویر بزرگ تر محیطی ، از ویژگی های سبک مینیمالیسم طبیعت گرا است .

 

 • زیر سبک 5 – – – The Soul Minimalist یا مینیمالیست روح گرا

 

مینیمالیست روح گرا ، سکون روح را گرامی می دارد و تلاش می کند تا به هم ریختگی ذهنی و معنوی را به حداقل برساند . تمرینات سکوت ، تمرکز حواس ، سکون و گوش دادن ، همه در این زیر سبک از مینیمالیسم مهم هستند .

 

زیر سبک های مینیمالیسم در معماری و طراحی داخلی در مشهد

 

اکنون که به زیر سبک های مینیمالیسم آشنا شدیم ، باید یک نکته درباره ی ارتباط آن با معماری و طراحی داخلی بگوییم . سبک زندگی ساده ی شما نباید دقیقاً شبیه سبک زندگی دیگران باشد . آن چه مهم است این است که شما عمداً چیز هایی را که به آن نیاز ندارید حذف می کنید تا جایی برای آن چه مهم است باز کنید . شما به تأثیر انتخاب هایتان بر روابط ، امور مالی ، فضای خانه و دنیای گسترده تر توجه دارید .

وقتی مینیمالیسم را در روح خانه ی خود می آورید ، یعنی شما چیزی فرا تر از یک برچسب هستید و در حال سرمایه گذاری در موارد مهم هستید . شما در حال زندگی با داستان منحصر به فرد خود هستید و در نتیجه شما می توانید زندگی مورد نظر خود را طراحی کنید .

شما می توانید یک زندگی ساده ، و در عین حال یک زندگی با هدف طراحی کنید . از بین بردن درهم و برهم هایی که به آن نیاز ندارید ، ابزاری است که به شما کمک می کند تا به آن نقطه برسید .

 

* * * * *

مزیت های طراحی داخلی مینیمالیستی ساختمان در مشهد

 

آیا به یک فضای زندگی مینیمالیستی علاقه مند هستید ، اما کاملا مطمئن نیستید که برای شما مناسب است یا خیر ؟ در حالی که بسیاری بر این باورند که مینیمالیسم برای همه مناسب نیست ، اما دارای چندین مزیت است که افراد زیادی را جذب می کند . در این جا چندین مزیت طراحی مینیمالیستی را گرد آوری کرده ایم که عبارت اند از :

 

 • مزیت 1 – – – طراحی داخلی مینیمالیستی می تواند فضا های کوچک را بزرگ تر نشان دهد .
 • مزیت 2 – – – اگر طراحی داخلی مینیمالیستی را درست انجام دهید ، می توانید خیال تان را از این موضوع راحت کنید که یک دکوراسیون مینیمال به ندرت از مد می افتد .
 • مزیت 3 – – – طراحی داخلی مینیمالیستی بیش تر به « کیفیت » به جای کمیت بستگی دارد . از طرفی طراحی داخلی مینیمالیستی روی قطعات خوش ساخت و ابزارهای جاودانه تمرکز می کند ، که این موضوع شما را از خرید چیز هایی که نیاز ندارید ، نجات می دهد .
 • مزیت 4 – – – مدیریت رویکردها در طراحی داخلی مینیمالیستی آسان تر است ؛ زیرا شما به دنبال قطعات کاربردی و اشیای ساده هستید .
 • مزیت 5 – – – سبک طراحی داخلی مینیمالیستی می تواند فضای شما را کم استرس تر و آرام تر کند . فوکوس بدون بر هم خوردن نظم نیز با آسان ‌تر یافتن چیز ها ، استرس را کاهش می‌دهد .
 • مزیت 6 – – – خانه هایی با دکوراسیون و طراحی داخلی مینیمالیستی ، راحت تر تمیز می شوند و در یک چشم بر هم زدن ، مرتب می شوند .

 

این ها تعداد کمی از مزیت های این سبک بود و این لیست می تواند ادامه پیدا کند ، اما ما فکر می کنیم شما با همین تعداد محدود هم ، ایده ما را درباره خوب بودن سبک مینیمالیسم در طراحی داخلی دریافت کرده اید . طراحان داخلی چندین دهه است که از دکوراسیون منزل به سبک مینیمالیستی برای ایجاد خانه های ساده و در عین حال شیک استفاده می کنند . و چیزی که به نظر می رسد ، این است که آن ها به این زودی متوقف نمی شوند .

 

* * * * *

5 نکته فراگیر و مهم بهترین شرکت طراحی مینیمال ساختمان در مشهد

 

 1. به هم ریختگی های فضای خانه را کم کنید
 2. برای ذخیره سازی های خود ، برنامه ریزی کنید
 3. کیفیت را همواره بر کمیت ترجیح دهید
 4. یک پایه خنثی در فضای خود ایجاد کنید
 5. بر نورپردازی به طور ویژه تاکید کنید

 

 • نکته اول – – – بهترین شرکت طراحی مینیمال ساختمان در مشهد ، به هم ریختگی های فضای خانه را کم می کند

 

اگر می خواهید زیبایی طراحی مینیمالیستی را وارد فضای خانه ی خود کنید ، توجه به شلوغ نبودن فضای شما ضروری است . به اطراف خانه ی خود نگاه کنید ، از ورودی خانه گرفته تا وسط آشپزخانه یا حتی گوشه ای از اتاق خواب . چه می بینید ؟ اگر مانند اکثر خانه ها باشد ، کفش ها در اطراف در ورودی ، انبوهی از خریدها و وسیله های متعدد در وسط آشپزخانه و اشیای تصادفی در اطراف حمام وجود دارد . و تازه این فقط سطح و ظاهر ماجرا است ! در مورد کشو ها ، کابینت ها ، کمد ها و سایر فضا های ذخیره سازی شما وضع چگونه است ؟

هم چنین ، شما باید از شر زباله های اضافی خلاص شوید . با دور انداختن یا اهدای اقلامی که می‌دانید دیگر به آن‌ ها نیاز ندارید ، شروع کنید . سپس چیز هایی را که باید نگه دارید ، مانند رسید و مدارک و باقی موارد مهم را سازمان دهی و مرتب کنید . در نهایت ، از هر اتاق عبور کنید و تا آن جا که می توانید شلوغی ها را حذف کنید .

اگر نیاز به الهام گرفتن از جایی دارید ، شو ها و برنامه های تلویزیونی و همین طور وب سایت های مختلف معماری را بررسی کنید . روش اصلی پرداختن به این سبک ، حول محور تصمیم گیری در مورد این موضوع است که آیا یک کالا برای شما « شادی واقعی » به ارمغان می آورد یا خیر ، ​​تا تعیین کند که آیا باید آن را در فضای داخلی خانه ی خود نگه دارید یا خیر .

 

 • نکته دوم – – – بهترین شرکت طراحی مینیمال ساختمان در مشهد ، برای ذخیره سازی های شما ، برنامه ریزی می کند

 

راه حل های ذخیره سازی ، راز طراحی داخلی مینیمالیستی هستند . بعد از این که از شر شلوغی ها راحت شدید و برای این مرحله به پایان رسیدید ، احتمالاً هنوز برخی چیزها در خانه ی شما وجود دارد که باید آن ها را سازمان دهی و مرتب کنید . شما نمی توانید همه چیز را دور بریزید و به ناچار به برخی از وسایل در خانه ی خود نیاز خواهید داشت . از آن جایی که خانه های مینیمالیستی ، جایی برای در هم ریختگی باقی نمی گذارند ، می توانید آن را سازمان دهی کنید و با راه حل های ذخیره سازی کاربردی و موثر آن را جمع کنید .

قبل از این که همه چیز را در کمد خود قرار داده و داخل آن را تا انتها پر کنید ، به عادت های خود فکر کنید . آیا وقتی از در خانه وارد می‌ شوید ، به مکانی نیاز دارید تا چیزهای تازه ای که همراه دارید را آن جا بچینید ؟ شاید وقتی به خانه می ‌روید ، برای قرار دادن وسایل خود در داخل ورودی به فضای ذخیره ‌سازی نیاز دارید . در حالی که همه جا پر شده و شما هنوز هم نیاز به فضا های کاربردی دارید ، اما با بستن در های کابینت ، به هم ریختگی از دید شما دور می شود . آیا به یک نقطه ی جذاب در آشپزخانه نیاز دارید ؟ یک صندوق یا جعبه ی کوچک را امتحان کنید تا چیز هایی مانند یادداشت ها ، خودکار ها و شارژر ها را در کنار دست خود نگه دارید ، اما جلوی دید تان نباشد .

 

 • نکته سوم – – – بهترین شرکت طراحی مینیمال ساختمان در مشهد ، کیفیت را همواره بر کمیت ترجیح می دهد

 

همان طور که فضای داخلی طراحی شده به سبک مینیمالیستی خود را با پاک کردن شلوغی ها و به وجود آوردن فضای ذخیره سازی موثر و کاربردی ایجاد می کنید ، یک قانون را فراموش نکنید : « کیفیت همواره بر کمیت ارجحیت دارد » . به عنوان مثال ، فقط یک میز کنسول قدیمی را نخرید . یکی را که دوست دارید انتخاب کنید و مطمئن شوید که کیفیت بالایی دارد تا سال ها برای شما دوام بیاورد . همین امر در مورد همه ی مبلمان و اشیای خانه هم صدق می کند ، از میز ناهار خوری و میز قهوه خوری گرفته تا تخت خواب شما و هر چیز دیگری از لوازم و اقلام داخل خانه .

علاوه بر این ، به دنبال اقلام با کیفیتی باشید که برای شما برجسته باشد و به نوعی شخصیت شما را بیان کند . به عنوان مثال ، اگر به نور بهتری در جلوی ورودی خانه نیاز دارید ، از خود بپرسید که آیا یک لامپ ایستاده زمینی را ترجیح می دهید یا یک لوستر که از سقف آویزان شده باشد . البته ، هیچ یک از این گزینه ها بهتر از دیگری نیست ، اما ممکن است یکی از آن ها بیش تر مطابق سبک انتخابی توسط شما باشد .

 

 • نکته چهارم – – – بهترین شرکت طراحی مینیمال ساختمان در مشهد ، یک پایه ی خنثی در فضای شما ایجاد می کند

 

هنگام طراحی داخلی یک خانه مینیمالیستی کلاسیک ، یک پایه ی خنثی صحنه را تنظیم می کند . رنگ‌ های ملایم در سبک « مینیمالیسم » حاکم است ، از سفید تا فیلی تا خاکستری تیره . می پرسید چرا ؟ چون یک پایه ی خنثی ، تازه و تمیز به نظر می رسد و فضای شما را آرام می کند . دیوار های سفید ، منسوجات خاکستری و یک طرح رنگی تک رنگ مختصر می توانند تقریباً بدون هیچ کار اضافی ، احساس پیاده سازی سبک مینیمالیستی در خانه ی شما را ایجاد کنند .

اما اگر نتوانید رنگ های اصلی خانه ی خود را تغییر دهید چه ؟ حتی اگر بین حصاری از دیوار های زرد گیر کرده اید ، هم چنان می توانید ظاهری مینیمال برای خانه تان ایجاد کنید . وقتی پایه ی خنثی برای کار ندارید ، روی پرده های خنثی ، ملحفه ، مبلمان و آثار هنری تمرکز کنید . ولی اگر نگران خسته کننده بودن آن هستید ، این کار را نکنید ! پاستل ها راهی عالی برای اضافه کردن رنگ آرام به پالت تک رنگ هستند . فرا تر از آن ، می توانید کارهای هنری روی دیواری ، فضای سبز و گلدان و مبلمانی چشم نواز را به هر فضایی اضافه کنید .

 

 • نکته پنجم – – – بهترین شرکت طراحی مینیمال ساختمان در مشهد ، بر نور پردازی به طور ویژه تاکید می کند

 

« نور خوب » فوراً به هر فضایی صمیمیت می افزاید . در صورت امکان ، نور طبیعی را توصیه می کنیم تا اتاق شما گرم تر و جذاب تر به نظر برسد . اگر نور طبیعی زیادی برای کار ندارید ، به چراغ‌ های رومیزی ، چراغ‌ های زمینی و لوستر هایی با لامپ ‌های با رنگ گرم بپردازید . اگر نوری را که دوست دارید پیدا کردید ، آن را به یک نقطه کانونی در اتاق یا محیط داخلی خود تبدیل کنید .

برای مثال ، اگر مجموعه ‌ای از دیوار کوب‌ ها را دوست دارید ، می‌ توانید از آن ‌ها به‌عنوان تزیینات در طراحی اتاق خواب مینیمال خود استفاده کنید . آن ها می توانند فضایی رمانتیک ایجاد کنند و فضا را زنده کنند . یا ممکن است از مجموعه ی لامپ های مورد علاقه خود برای ایجاد نور پردازی همه کاره در اتاق نشیمن یا اتاق خواب مینیمال خود استفاده کنید .

 

* * * * *

چند توصیه برای همکاری با بهترین شرکت طراحی مینیمال ساختمان در مشهد

 

اگر می‌ خواهید یک سبک زندگی مینیمال و مبتنی بر زیبایی ‌شناسی را با خانه ی خود تطبیق دهید ، دو طراح برجسته جهانی به نام های Clarke و Bascom نکاتی برای امکان‌ پذیر کردن آن دارند . پس حال به بررسی این نکته می پردازیم که چگونه یک فضای داخلی مینیمالیستی بسازیم ؟

 

 • توصیه اول )

وقتی صحبت از طراحی داخلی خانه به سبک مینیمالیستی می شود ، شاید یکی از مهم ترین کار هایی که می توانید انجام دهید ، از بین بردن شلوغی است ، و این به ویژه در مورد فضا های کوچک صادق است . مشخص ترین ظاهر یک فضای مینیمالیستی ، فضایی است که مملو از اشیاء متعدد و گوناگون نباشد ، و ساده ترین راه برای انجام این کار ، داشتن اقلام مادی کمتر است . هنگام انجام این کار ، Bascom به شما توصیه می‌کند که روی حفظ چیز هایی تمرکز کنید که برای شما مهم ‌تر هستند ، نه چیز هایی که بیش تر با یک ظاهر یا حال و هوای خاص مطابقت دارند – رعایت کردن این نکته ی ساده اما مهم ، تضمین می ‌کند که هم شما و هم خانه‌ تان « مینیمالیست » باشید .

 

 • توصیه دوم )

باسکام هم چنین در این ارتباط می گوید : « به دنبال چیز هایی باشید که واقعاً آن ها را دوست دارید . برای مثال ، یک عکس قدیمی از شما و دوستان دبیرستانی ‌تان می‌تواند ارزش بیش تری نسبت به نقاشی باسکیا داشته باشد ، بنا بر این ، قرار دادن چنین اشیایی در فضای خانه ، چیز هایی را در اطراف شما ترسیم می ‌کند که واقعاً قلب شما را لمس کرده ، و به شما حس حرکت و الهام می ‌بخشد . » او هم چنین توصیه می کند که مردم از ترند ها و چیزهای به اصطلاح  مد روز اجتناب کنند . هنگام به دست آوردن هر چیز جدید ، روی قطعات بی زمان ، کلاسیک و ساده تمرکز کنید ، زیرا این نه تنها باعث می شود خانه ی شما در طول زمان تکامل یابد ، بلکه از نیاز به ارتقای مداوم و اضافه کردن موارد بیش تر جلو گیری می کند .

 

 • توصیه سوم )

هنگام برنامه ریزی ، به یاد داشته باشید که خانه ی شما نیازی به رعایت قوانین سخت گیرانه ندارد ، بلکه باید از ذهنیت « کم تر ، هدف مند تر » استفاده کند . اگر چه مروری بر ایده های مختلف طراحی می تواند مفید باشد ، فکر نکنید که خانه ی شما باید با تصویر هایی که در سایت Pinterest می بینید ، مطابقت داشته باشد تا حتما « مینیمالیستی » در نظر گرفته شود . « شما همیشه می توانید چیز های کمتری داشته باشید ، اما هنوز هم می تواند چندین رنگ باشد . » کلارک توضیح می دهد که « این هنوز مینیمالیسم است . من فکر می کنم بیشتر به نیت و احساس مربوط می شود . »

 

 • توصیه چهارم )

در نهایت ، Bascom و Clarke به صبر توصیه می‌کنند ، که می ‌تواند در هر فرآیند طراحی خانه صادق باشد ، اما به ویژه زمانی مهم است که عناصر کمتری در خانه داشته باشید و هر کدام را بسیار مهم ‌تر کنید . بسکام می ‌گوید : « شما برنامه ‌های تلویزیونی را تماشا می‌ کنید و کار هایی را در اینترنت یا شبکه های اجتماعی و سوشال مدیا می ‌بینید که در نیم ساعت انجام می ‌شوند ، اما یک خانه ممکن است بیش از یک سال طول بکشد تا فرایند طراحی داخلی اش مدیریت و جمع‌آوری شود . »

شاید مهم ترین نگاه هوشمندانه این باشد که به بینش ، سلیقه و جدول زمانی خود اعتماد کنید . کلارک می گوید : « رُم در یک روز ساخته نشد . بنا بر این لازم نیست کل فضا را یک جا تمام کنید . در صورت لزوم در اولین فرصت یا زمانی که انگیزه یا الهام گرفتید به آن اضافه کنید . » به عنوان تنها افرادی که در خانه تان زندگی می کنند ، یعنی اعضای خانواده یا هم اتاقی ها ، به جای نظرات دیگران ، بر آن چه برای خودتان حس آرامش و شادی می آورد تمرکز کنید . بسکام می‌گوید: « هر وقت خانه‌ ای می ‌گیرید ، همه طراح داخلی می ‌شوند و میلیون ‌ها پیشنهاد دارند ، اما باید در آن جا زندگی کنید ، هیچ کس دیگری در آن جا زندگی نمی ‌کند. » او می افزاید : « و مطمئن شوید که به خودتان اعتماد دارید . »

 

* * * * *

7 شرکت برتر طراحی داخلی مینیمال مدرن در جهان – سال 2023

 

 • 1 :: :: Tollgard Design Group
 • 2 :: :: Laplace
 • 3 :: :: Cristina Celestino
 • 4 :: :: Ishka Designs
 • 5 :: :: Rafael de Cardenas
 • 6 :: :: David Hicks
 • 7 :: :: Flack Studio

 

اگر چه چیزی بسیار زیبا و جاودانه در مورد زیبایی شناسی سنتی وجود دارد ، اما هیچ کتاب قانونی در مورد طراحی داخلی مدرن وجود ندارد و این چیزی است که آن را بسیار الهام بخش می کند . رویکرد طراحی داخلی مینیمال مدرن ، شرایط بهینه را برای ابراز سلیقه هنری و بیان حس و حال خود ایجاد می کند ، فضایی برای آزمایش در اختیار شما می گذارد و یک بوم نقاشی برای بازی با فضای سفید ، مواد براق و خطوط تمیز فراهم می کند .

ما در ادامه ی این مقاله فهرستی از برترین طراحان داخلی مینیمال مدرن جهان در سال 2023 برایتان فراهم آورده ایم که نباید از آن غافل شوید ؛ چرا که این شرکت ها نه تنها تأثیر قدرتمندی بر فضاهایی که دست خلاق خود را در آن قرار داده اند ، می گذارند ، بلکه در نتیجه فعالیت هایشان کل صنعت معماری و ساختمان را نیز تحت تأثیر قرار می دهند .

 

 • شرکت برتر 1 : Tollgard Design Group

 

با اشتیاق به ایجاد خانه هایی که به اندازه ی مشتریانی که در آن ها زندگی می کنند قانع کننده هستند ، کار شرکت طراحی و معماری « تولگارد » امروزی ، الهام بخش و به طور مداوم هیجان انگیز است . شاید موفقیت قبلی « استفان تولگارد » در زمینه ی فیلم سازی و درک متعاقب آن از داستان سرایی باشد که در عرصه ی جدید هم به موفقیت آن ها کمک کرده است . در هر صورت ، از میز های تخته سنگی گرفته تا استراحت گاه های تابستانی با دیوار های شیشه ای اسکاندیناوی ، ابداع دوباره زیبایی شناسی طراحی آن ها به همان اندازه که استعداد آن ها برای کارهای طراحی در استودیو است ، به طور طبیعی برای آن ها به وجود می آید .

 

 • شرکت برتر 2 : Laplace

 

اگر کسی واقعاً بر هنر گرفتن نور طبیعی تسلط داشته باشد ، آن تیم طراحی داخلی و معماری « لاپلاس » است . لاپلاس که از پنجره‌ های کاملا قاب ‌بندی شده ی خود به داخل هر فضا می‌رود ، تشکیل شده از کسانی نیست که کار های خود را در سایه پنهان کنند . و اتفاق خوبی که افتاده از این بابت است که طراحی‌ های لوئیس لاپلاس تحت تأثیر میراث فرانسوی « کریستوف کوموی » یکی از بنیان‌ گذاران و آموزش دهنده ‌های خود آن ها در شرکت « Selldorf Architects » ( شرکتی که به خاطر عشق شان به همه چیز های معاصر شناخته می ‌شود ) ، یک حس کاملاً مدرن و مدیترانه ‌ای را تداعی می ‌کند . لاپلاس علی رغم فراوانی بافت و رنگ عالی انتخاب شده در هر پروژه طراحی داخلی خانه ، می داند که هرگز غرق نمی شود ، و مهم تر از همه ، همیشه کارهای خود را به نقطه دقیقی می رساند که کافی است و فراتر از آن نمی توان رفت .

 

 • شرکت برتر 3 : Cristina Celestino

 

گرفتن یک فضای خالی بزرگ و تبدیل آن به یک فضای تجربی مطلق که حس لوکس بودن و حس برندینگ را القا می کند ، می تواند کار سختی باشد . اما این کاری است که « کریستینا سلستینو » به بهترین شکل انجام می دهد . سلستینو با ترکیب قدیم و جدید ، هر فضایی را که روی آن کار می ‌کند با نگاهی فراتر از رابطه سنتی بین هنر ، فضای داخلی و مد ارتقا می ‌دهد . رویکرد اصلی این شرکت ، مشتریان معروفش مانند Fendi و LuisaViaRoma را به دست آورده است و فروشگاه‌ هایی را ایجاد می کند که ارزش دیدن را برای فضای داخلی خود دارند . شرکت Celestino با الهام گرفتن از دهه های گذشته ، آن ها را برای نسل بعدی علاقه مندان به طراحی با ترکیب رنگ های هیجان انگیز و تناسبات بازیگوشانه به روز می کند . میل آن ها به سنگ های رنگی و پراکندگی شوخ طبعی او ( چه کس دیگری استخری را در وسط یک فروشگاه قرار می دهد و آن را به خوبی از بین می برد ؟ ) باعث می شود مشتریان وفادارش برگردند ، و فهمیدن دلیل آن اصلا سخت نیست .

 

 • شرکت برتر 4 : Ishka Designs

 

بنیان گذاران شرکت طراحی داخلی و معماری Ishka Designs ، آنیشکا کلارک و نیا بسکام که در بروکلین آمریکا مستقر هستند ، سبک شرکت خود را « مینیمال » و اصلاح نشده توصیف می کنند . ترکیبی از صنایع دستی و مینیمالیسم آگاهانه ی آن ها در سراسر مجموعه ی گسترده ای از پروژه های آن ها قابل مشاهده است . کلارک و باسکوم اغلب با الهام از تربیت خود در حوزه دریای کارائیب ، بر پایداری ، صنعت گری تمرکز می کنند و تا جایی که ممکن است به سمت مواد طبیعی گرایش دارند . نتایج کار آن ها برای خود صحبت می کنند و نیازی به تعریف و تمجید اضافی ندارند . فضا های با طراوت ، جفت شده و اغلب انتزاعی . این ها صفاتی است که کاملاً مطابق با خانه های طراحی شده توسط کلارک و باسکام است .

 

 • شرکت برتر 5 : Rafael de Cardenas

 

کلاژهای آثار « رافائل د کاردناس » به جای آن که یک نمونه کار طراحی داخلی باشد ، چیزی نزدیک تر و شبیه تر به یک نمایشگاه هنری است . از سقف‌ های چوبی شکل گرفته تا دیوار های رنگ آمیزی شده انتزاعی ، رافائل د کاردناس از بازی کردن با کتاب قوانین طراحی هراسی ندارد . کاردناس با شروع کار خود در مد ، عشق خود را به همه ی چیز های چشم نواز آموخت ، این عشق ، اگر چیزی باشد ، تنها از زمانی که سرمایه گذاری او وارد دنیای طراحی داخلی شد ، بیش تر شده است . او سرمایه گذاری است که در واقع بسیار موفق بوده است . با پروژه ‌های مختلف از نمایشگاه ‌های برند معروف Cartier گرفته تا قایق ‌های تفریحی و خانه‌ ها در کنعان ، هر فضای طراحی شده توسط این شرکت به اندازه ی فضا های قبلی پرشور است ، و این فهرست بی ‌پایان ایده‌ های جدید اوست که کار او را بسیار هیجان ‌انگیز و جاری می‌کند .

 

 • شرکت برتر 6 : David Hicks

 

« دیوید هیکس » با شروع کار خود برای برخی از برترین استودیو های طراحی داخلی استرالیا ، شرکت هم نام خود را در سال 2000 تأسیس کرد . اکنون برند هیکس در حال کار برای مشتریان باهوش در سراسر جهان است و به نقطه ی مرجعی برای کسانی تبدیل شده است که خواهان ظرافت مدرن و مینیمال هستند . هیکس سبک خود را به عنوان انقلابی در طراحی مدرن توصیف می کند و سبک بین المللی منحصر به فرد خود را ایجاد کرده است . اگرچه کار هیکس مینیمال مدرن است ، اما هرگز تکراری نیست . پیش بینی این که پروژه ی بعدی او چگونه ممکن است به نظر برسد ، کار سختی است و صرفا زمان شما را صرف کرده است . ترکیب چاپ هندسی با مبلمان جسورانه در یک پروژه ، و پانل های براق در پروژه ی دیگر از جمله کارهای خاص و منحصر به فرد این شرکت است . اما این چیزی است که او را به یک طراح دارای ارزش تماشا تبدیل می کند .

 

 • شرکت برتر 7 : Flack Studio

 

« دیوید فلک » طراح استرالیایی با شخصیت ، قاطع و با جسارت ، استعداد خلاقانه ی خود را در هر پروژه ای که روی آن کار می کند ، به کار می گیرد . دستور العمل او برای خانه ای عالی و پر از شخصیت چیست ؟ یک سطح سخت بافت زیبا ، نازک کاری بی عیب و نقص و چیدمان پراکنده مبلمان توسط استادان قدیمی و خلاقان مدرن به طور یکسان . ترکیب رنگ و مواد چیزی است که به راحتی به فلک می رسد که احتمالاً می تواند آن را در خواب انجام دهد . کار او که اغلب در رویکردش بازیگوشی است ، خط بین شادی و پیچیده بودن را طی می کند . به عنوان مثال ، اتاق نشیمن پروژه Potts Point او ، اگر چه دارای صندلی ها و مبلمان راه راه زرد رنگ است ، هم چنین خانه را با میز ناهار خوری رسمی با چوب تیره بزرگ تر طراحی کرده است .

 

* * * * *

5 چالش بهترین شرکت طراحی مینیمال ساختمان در مشهد

 

 1. مدیریت هزینه ها
 2. حفظ جریان نقدینگی
 3. پیدا کردن افراد مناسب
 4. مدیریت انتظارات مشتری
 5. برنامه ریزی و مدیریت زمان

 

بازار رقابتی و برنامه ‌های شلوغ ، طراحی داخلی را به یک صنعت چالش برانگیز برای رقابت ، حتی برای شرکت ‌های بزرگ ‌تر تبدیل کرده و بعد از این نیز می ‌کند . بسیاری از شرکت های طراحی داخلی با موانعی رو به رو هستند – از امور مالی گرفته تا مدیریت پروژه موثر و موارد مربوط به حسابداری . در ادامه ی این مقاله 5 مشکل یا چالشی که اکثر شرکت های طراحی داخلی با آن رو به رو هستند آورده شده است که مشاهده می کنید .

 

 • چالش یک – – – مدیریت هزینه ها در بهترین شرکت طراحی مینیمال ساختمان در مشهد

 

یکی از بزرگ ترین مشکلات تقریباً برای هر کسب و کاری ، فرقی نمی کند شرکت طراحی داخلی باشد یا سایر کسب و کارها ، مدیریت هزینه ها است . نیروی کار ، مواد ، بازاریابی و حتی قبض تلفن ماهانه ی شما در هنگام راه اندازی یک کسب و کار اضافه می شود . برای اکثر شرکت های طراحی داخلی ، مدیریت هزینه های مصالح بزرگ ترین چالش است . اگر یک پروژه بیش تر از آن چه در ابتدا پیش بینی شده بود ، طول بکشد یا اگر مشتری در اواسط پروژه نظر خود را تغییر دهد ، هزینه های نیروی کار می تواند از کنترل خارج شود . نا کارآمدی در جریان کاری یک شرکت طراحی داخلی ، هم از نظر زمان و هم از نظر هزینه ، می تواند برای شرکت معماری و طراحی پر هزینه باشد . بسیاری از شرکت ها به دنبال بهبود رویه های خود هستند ، مانند اطمینان از داشتن یک فرآیند حسابداری عالی و مطمئن .

 

 • چالش دو – – – حفظ جریان نقدینگی در بهترین شرکت طراحی مینیمال ساختمان در مشهد

 

علاوه بر مدیریت هزینه ‌ها ، شرکت‌ های طراحی داخلی اغلب با چالش ‌های جریان نقدینگی رو به رو هستند . بسیاری از طراحان داخلی قبل از انجام هر کاری ، دقیقاً به این دلیل نیاز به سپرده گذاری دارند : آن ها برای خرید مواد یا پرداخت پول به کارگران برای انجام کار به هجوم پول نقد نیاز دارند . مشتریان ممکن است در پرداخت سپرده ها مردد باشند ، اما سپرده در مقابل بدترین سناریو – یعنی مشتری ای که هرگز صورت حساب خود را پرداخت و تسویه نمی کند – محافظ است . در حالی که این مشتریان بسیار اندک هستند ، بسیاری از طراحان داخلی با مشکل وادار کردن مشتریان به پرداخت به موقع فاکتور ها مواجه شده اند . پرداخت های دیر هنگام ، مسائل مربوط به جریان نقدینگی را در یک شرکت طراحی داخلی تشدید می کند .

 

 • چالش سه – – – پیدا کردن افراد مناسب در بهترین شرکت طراحی مینیمال ساختمان در مشهد

 

یکی دیگر از مشکلاتی که شرکت های طراحی داخلی معمولا با آن مواجه هستند ، یافتن افراد مناسب برای این کار است . چه آن ها در حال قرارداد کاری هستند ، یا به دنبال استخدام فردی برای دفاتر خود هستند ، یافتن افرادی با اخلاق کاری ، اشتیاق و ارزش های مشابه می تواند بسیار دشوار باشد . مشکل دیگر شرکت های طراحی این است که کار را با کیفیت پایین انجام می دهند یا به ضرب الاجل های توافق شده عمل نمی کنند . در دفتر کار ، کارمند حقوق بگیری که کار نمی کند ، هزینه بالایی برای کارفرمای خود دارد .

 

 • چالش چهار – – – مدیریت انتظارات مشتری در بهترین شرکت طراحی مینیمال ساختمان در مشهد

 

طراحی داخلی شامل مدیریت افراد زیادی است . علاوه بر یافتن شرکای مناسب در داخل و خارج از شرکت خود ، هم چنین آن ها باید با مشتریان خود نیز کار کنند – اغلب از نزدیک . بسیاری از مشتریان به سراغ طراحان داخلی می آیند ، زیرا آن ها چشم اندازهایی از کار در شرایط مشابه دارند ، اما منابع لازم برای اجرای آن ها را ندارند . دیگران ممکن است طراحی خاصی را در ذهن نداشته باشند ، اما ممکن است از هزینه ها نگران شوند . هنوز مشتریان دیگری هستند که از برخی شرکت ها می خواهند که به دو هدف متناقض دست یابند یا در مورد جدول زمانی انتظارات غیر منطقی داشته باشند . مدیریت انتظارات مشتریان بخش بزرگی از طراحی داخلی است و همیشه چالش بر انگیز است ، مهم نیست کسب و کار یک شرکت طراحی داخلی چقدر بزرگ یا کوچک باشد .

 

 • چالش پنج – – – برنامه ریزی و مدیریت زمان در بهترین شرکت طراحی مینیمال ساختمان در مشهد

 

طراحان داخلی افراد پر مشغله ای هستند ، بنا بر این اطمینان از این که یک شرکت طراحی داخلی و همکاران آن شرکت زمان خود را به طور موثر مدیریت می کنند ، جنبه ی مهمی از کار است . در اکثر شرکت های طراحی داخلی ، زمان بندی همیشه یک چالش است . کار های زیادی برای انجام دادن وجود دارد و زمان کافی برای انجام آن وجود ندارد . ایجاد گردش کار و فرآیند های کارآمد می تواند به یک شرکت طراحی داخلی در صرفه جویی در زمان و بهبود تعادل بین کار و زندگی افراد و متخصصان آن کمک کند .

 

* * * * *

بهترین شرکت های طراحی داخلی مینیمال مشهد چگونه فعالیت می کنند ؟

 

چرا برای برترین طراحان داخلی مشهد مهم است که انتظارات مشتریان خود را مدیریت کنند ؟

یکی از بزرگ ترین چالش هایی که طراحان و شرکت های طراحی داخلی با آن روبرو هستند ، وظیفه روزانه مدیریت انتظارات مشتریان است . برای این که یک کسب و کار به خوبی اجرا شود ، طراحان و شرکت های طراحی داخلی باید بدانند که مشتریان چه انتظاراتی دارند و ابزارهای لازم ، جدول زمانی و بودجه ی مورد نیاز برای انجام کارهای هر پروژه را درک کنند .

به دلایل زیادی ، این امر مدیریت انتظارات مشتریان را به یکی از مهم ترین مهارت هایی تبدیل می کند که یک شرکت طراح داخلی باید داشته باشد . برای رسیدن به نتایج مطلوب تر در پروژه ی طراحی داخلی مینیمال خود ، در ادامه بخوانید تا ببینید چرا برای طراحان داخلی مدیریت موثر انتظارات مشتریان اهمیت دارد .

 

بهترین شرکت های طراحی داخلی مینیمال مشهد . . .

 

 • الف ) ) ) بهترین شرکت های طراحی داخلی مینیمال مشهد به مشتریان خود کمک می کنند تا به اهداف شان برسند .

 

مردم زمانی که به کمک نیاز دارند به طراحان یا  شرکت های طراحی داخلی مراجعه می ‌کنند – در نهایت ، آن ها می ‌دانند که یک طراح یا شرکت های طراحی داخلی حرفه ‌ای بهترین کمک برای تکمیل هر فضای زندگی خواهد بود . آن ها اهدافی برای خانه های خود دارند و به این شرکت ها برای رسیدن به اهداف خود اعتماد دارند . با این حال ، برای این که یک طراح یا شرکت طراحی داخلی بتواند بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد ، مهم است که آن ها درک درستی از آن چه مشتری می ‌خواهد ، داشته باشند .

برای مدیریت انتظارات و کمک به مشتریان برای رسیدن به اهداف شان ، بهترین تمرین این است که شرکت های طراحی داخلی بنشینند و مشخص کنند که مشتریان دوست دارند چه چیزی را به عنوان یک محصول نهایی ببینند . به عنوان طراح ، این به آن ها کمک می کند تا جدول زمانی و بودجه را برنامه ریزی کنند . هم چنین شرکت های طراحی داخلی می توانند شروع به ایجاد تابلوهای خلقی برای تجسم کنند . برای مشتری ، این به آن ها نشانه روشنی از آن چه می توانند از این تجربه انتظار داشته باشند و چگونگی تحقق آن ، به آن ها می دهد .

 

 • ب ) ) ) بهترین شرکت های طراحی داخلی مینیمال مشهد میزان بودجه و جدول زمانی هر پروژه را مدیریت می کنند .

 

هنگامی که یک شرکت طراحی داخلی متوجه شود مشتری اش برای پروژه ی خود چه چیزی در ذهن دارد ، وظیفه شرکت و طراحانش این است که بودجه و جدول زمانی را مشخص کنند . این جاست که باید مواردی مانند پروژه‌ های دیگری که در حال حرکت دارند ، زمان ‌ها و هزینه ‌های حمل و نقل ، هزینه ‌های مورد نیاز و زمانی که برای پروژه صرف می‌ کنند را در نظر بگیرند . برای این که بفهمند این پروژه جدید چه قدر طول می کشد و چه قدر هزینه دارد ، به تجسم واضحی از گردش کار نیاز دارند . در غیر این صورت ، ممکن است یک جدول زمانی بسیار کوتاه ایجاد کنند – تا انتظارات را به تاریخ یا قیمتی که دست نیافتنی است ، سوق دهند .

بسیاری از طراحان داخلی شروع به کار با نرم افزار مدیریت کسب و کار کرده اند که به طور خاص برای « طراحان داخلی » طراحی شده است . این نرم افزار به طراحان اجازه می دهد تا گردش کار را تجسم کنند ، زمان بندی را مدیریت کنند و صورت های مالی را از یک برنامه ایجاد کنند . این نه تنها به سازمان دهی پروژه های مختلف کمک می کند ، بلکه به مدیریت انتظارات نیز کمک شایانی می کند .

 

 • ج ) ) ) بهترین شرکت های طراحی داخلی مینیمال مشهد با کار خوب خود ، شرکت را مشهور می سازند .

 

وقتی مشتریان راضی هستند ، یک شرکت طراحی داخلی می تواند شرط ببندد که آن مشتریان راضی ، لااقل به دوستان و خانواده ی خود درباره ی نحوه ی کار آن شرکت اطلاع خواهند داد . در واقع ، آمار های به دست آمده از تحقیقات آکادمیک نشان می دهد که 92 درصد از مصرف کنندگان به توصیه های افرادی که مستقیماً می شناسند ، اعتماد دارند . یعنی یک مشتری راضی به راحتی تبدیل به دو یا سه مشتری جدید می شود . برای طراحان داخلی ، ایجاد شهرت برای موفقیت کسب و کار حیاتی است . اما این شهرت از طریق یک کار خوب به دست می آید و بنا بر این تمام انرژی و تمرکز خود را بر روی هر پروژه ای می گذارند تا خروجی خوبی تحویل مشتری دهند .

مدیریت انتظارات مشتریان یک راه آسان برای اطمینان از این است که پروژه ها همیشه با یک نکته مثبت به پایان می رسند ، و در نتیجه ، احتمال ارجاع و تبلیغات شفاهی مثبت افزایش می یابد .

 

 • د ) ) ) بهترین شرکت های طراحی داخلی مینیمال مشهد استرس را برای همه محدود می کنند .

 

اعتماد به شخص دیگری برای طراحی خانه ی یک فرد می تواند استرس زا باشد . اگر افزایش بودجه ، هزینه ‌های غافل گیر کننده و تمدید مهلت ‌ها را برای همیشه اضافه کنید ، مشتریان شرکت های طراحی داخلی می ‌توانند احساس شکست کنند . این شرکت ها به عنوان یک طراح داخلی ، مهم است که انتظارات مشتری خود را مدیریت کنند تا تعداد ضربه هایی که هر دو طرف در مسیر تجربه می کنند را محدود کنند .

برای کاهش استرس هم برای شرکت و متخصصانش به عنوان طراح و هم برای مشتریان آن ها ، انتظارات روشنی را باید تعیین کنند . هم چنین توصیه می شود که یک تقویم برای جدول زمانی و یک صفحه گسترده برای هزینه ها ایجاد کنند . آن ها بایستی هر کاری که لازم است انجام دهند تا اطمینان حاصل کنند که مشتریان آن ها دقیقاً آن چه را که می توانند انتظار داشته باشند و مراحل طی فرآیند را درک می کنند . البته نکته دیگری که ضرورت دارد این است که این شرکت ها باید خطوط ارتباطی را باز نگه دارند و هر گونه مانع احتمالی را برای مشتریان خود توضیح دهند .

در پایان روز ، مدیریت انتظارات برای حصول اطمینان از تکمیل به موقع ، مطابق با بودجه و زیبا به نظر رسیدن پروژه ها ، امری مهم است – که منجر به رضایت بیش تر مشتریان می ‌شود و به شرکت های طراحی داخلی کمک می ‌کند تا کسب و کار خود را توسعه دهند .

 

* * * * *

یک سوال جالب – چرا مینیمالیسم در مشهد امتیازی است که برای پولدارها محفوظ است ؟

 

مینیمالیسم تعاریف مختلفی دارد . برای بسیاری از طراحان داخلی برتر جهان ، مینیمالیسم « یک قطعه هنر پرفورمنس شخصی فوق‌ العاده خسته‌کننده » است و برای مینیمالیست ‌ها « ابزاری است که می‌ تواند به شما در یافتن آزادی کمک کند » . با این حال موسسه « مریام وبستر » مینیمالیسم را این گونه تعریف می کند : « سبک یا تکنیکی که با کم کاری و سادگی بسیار مشخص می شود . » صرف نظر از نظر شما در مورد مینیمالیسم ، نمی توان انکار کرد که این جنبش ، آن گونه که امروز وجود دارد ، ریشه در امتیاز و جایگاه اجتماعی دارد . سبک زندگی کاملاً سفید ، بدون تزئینات و استیل ضد زنگ که مد روز شده است ، نیازمند منابعی است که همه به آن دسترسی ندارند : « زمان » ، « پول » ، و « انتخاب » زیادی ! ! !

 

فلسفه بهترین شرکت های طراحی داخلی مینیمال مشهد = « کم تر ، بیش تر است ! »

 

ذهنیت یا فلسفه ی « کم تر ، بیش تر است ! » اغلب در فضا های مد و طراحی پایدار جشن گرفته می شود . با توجه به تعداد زیادی لباس و اشیا که در حال حاضر در گردش هستند ( و مسیر شان به محل های دفن زباله ختم می شوند ) ، محدود کردن خرید فقط به اقلام با کیفیت ، یک راه حل عالی به نظر می رسد – البته اگر توانایی پرداخت آن را داشته باشید !

مینیمالیسم از نظر زیبایی شناسی ممکن است « کم تر » به نظر برسد ، اما مستلزم تلاش ، زمان و هزینه ی زیادی است . بنا بر این بله ، « کم تر » در واقع « بیش تر » است . « چلسی فاگان » یک روزنامه ‌نگار صنعت ساختمان و معماری چند سال پیش در مقاله ای نوشت : « [ این روند ] تماماً به صرف زمان و توجه باور نکردنی است تا طوری به نظر برسید که انگار اصلاً به آن فکر نکرده ‌اید » .

 

یک وضعیت ایده آل و شاید دست نیافتنی برای همه توسط بهترین شرکت های طراحی داخلی مینیمال مشهد

 

با در نظر گرفتن طول عمر اقلام با کیفیت بالا ، ایجاد یک کمد لباس یا یک خانه مملو از اشیا و پر از « تکه های سرمایه گذاری » این توانایی را دارد که از نظر مالی سودمند باشد . با این حال ، این سبک خرید به ابزاری برای پرداخت یک قیمت برتر نیاز دارد . بسیاری از افراد به دلیل نداشتن درآمد قابل مصرف یا حساب پس انداز ، این امکان تجملی را ندارند که بتوانند این نوع قطعات را بدون اولویت دادن به اقلام و یا به کالا های ضروری بخرند .

فاگان در مقاله ی تند خود در مورد این موضوع با ذکر یک مثال اظهار داشت : « کاهش کمد لباس به چند تاپ ترمه-پنبه ای بسیار زیبا تنها در صورتی امکان پذیر است که بتوانید حداقل 1000 دلار را یک باره برای ایجاد « کمد لباس کپسولی » خود صرف کنید . اگر چه این موضوع ذاتاً بد نیست ، کاهش دارایی های خود امتیازی است که برای بسیاری دست نیافتنی نیست . » منظور فاگان را احتمالا متوجه شده باشید و نیازی به توضیح آن در موضوع معماری و طراحی داخلی به سبک میمنیمال نداشته باشید .

« بتانی راتر » ، یک روزنامه ‌نگار و وبلاگ ‌نویس نیز درباره ی مینیمالیسم بر این باور است که : « اگر بتوانید هر زمان که بخواهید دوباره آن ها را بخرید ، خلاص شدن از شر تمام دارایی‌ هایتان بسیار خوب است . در دنیای ایده‌ آل ، اشیا و لوازم و لباس ها و وسایل ماندگار از نظر مالی برای همه قابل دسترسی است و ما هنوز به آن جا نرسیده ‌ایم ! »

 

حق آزادی انتخاب در مینیمالیسم در بهترین شرکت های طراحی داخلی مینیمال مشهد

 

ثروتمند بودن – یا بگذارید ساده تر بگوییم : پولدار بودن – به شما این امکان را می دهد که چه چیزهایی را می توانید بخرید یا نه ، انتخابی برای احتکار یا محدود کردن ، انتخاب پوشیدن لباس ساده ، خرید با صرفه جویی برای سرگرمی ، یا ظاهر شدن « بدون زحمت » به شما می دهد . فاگان در ادامه در مقاله ی انتقادی خود توضیح می ‌دهد که « تنها افرادی که می ‌توانند مینیمالیسم را به هر نحو معناداری « تمرین » کنند ، افرادی هستند که شرایط مالی یا تدارکاتی به آن ها تحمیل نشده است . به عنوان یک زن ثروتمند و سفیدپوست ، این سبک زندگی را به خوبی می شناسم – کاری را که دوست دارم برای کار انجام می دهم ، روی مد پایدار و اقلام با کیفیت بالا سرمایه گذاری می کنم، انتخاب می کنم از پیروی کردن از مد سریع خودداری کنم ، زیرا می توانم . در حالی که خیلی ها تجمل انتخاب را ندارند .»

فاگان هم چنین می افزاید : « افراد طبقه کارگر پس ‌انداز می ‌کنند و اقلام بیش تری را می ‌خرند که ارزش کم تری دارند ، و بعد احساس می ‌کنند که نیاز دارند همه آن‌ ها را به نمایش بگذارند ، زیرا آن ‌ها را به دست آورده ‌اند ( حتی اگر شیک نباشد ) ، [و] روند حداکثری از آن ناشی می‌شود . »

هم چنین روزنامه نگار مستقر در بریتانیا ، « جینا تونیک » ، در همان مقاله توضیح داد که شیفتگی افراد ثروتمند به چیز های کمتر ، سرشار از امتیاز و طبقه بندی اجتماعی است . تا زمانی که اکثریت جهان ما ثروت را به طور عادلانه تقسیم نکنند ، تلاش برای اثبات بر داشتن اموال و دارایی های بیش تر یا ظاهری مرفه غالب خواهد بود . او می گوید : « افرادی مثل من این گزینه را دارند که بگویند پول یا دارایی های مادی بد هستند – زیرا ما به آن ها دسترسی داریم ! »

 

آشنایی با اندیشه بهترین شرکت های طراحی داخلی مینیمال مشهد

 

نا گفته نماند که در حال حاضر انحصاری بودن اندیشه ها و کوچک شدن اندازه افکار ، پاک شدن فرهنگ های مختلف از اصالت ، و از بین رفتن سبک های شخصی ، با اتخاذ نسخه مینیمالیسم رایج به وجود می آید . « بنیتا روبلدو » ، یک وبلاگ نویس اخلاق گرا که خود را به عنوان یک مستیزا ( یعنی زنی از نژاد های مختلط ، به ویژه از تبار بومی و اسپانیایی ) معرفی می کند ، سال گذشته در یک مصاحبه گفت که به خاطر کنار گذاشتن طرح ها و الگو ها احساس افسردگی می کند ، چون « مثل یک اجبار برای ناپدید شدن در یک زیبایی شناسی » او است . او خود را تحت سلطه زنان ثروتمند سفید پوست می داند و می گوید : « نمی ‌دانم فرهنگی است یا چیست ، [ اما ] بسیاری از آن‌ ها افراد خنثی را دوست دارند . در حالی که باید بدانند رنگ و طرح بخشی از خون من است . »

مشابه مد یا طراحی داخلی پایدار به طور کلی ، مشکل مینیمالیسم لزوماً گران بودن اشیا و لوازم پایدار نیست ، بلکه این است که لباس های پایدار دارای یک سطح بالا در نظر عوام هستند و اگر آن را خریداری نکنید ، شما را تحقیر می کنند . در جنبش « مینیمالیسم » نخبه‌ گرایی وجود دارد که فرض می ‌کند کسانی که برند خاصی از این روند را قبول نمی‌ کنند ، به نحوی کم تر با هوش هستند ، کم تر به تأثیرات توجه دارند ، یا کم تر متعهد به دلایل (مشکلات) هستند . این موضوع نشان می دهد که اگر مینیمالیسم هم چنان مفهومی باشد که مصرف کنندگان می توانند آن را بخرند ، این یک حرکت روشن گر نیست ، بلکه صرفاً یک روند برتری بخشی و برتری جویی خواهد بود .

 

* * * * *

نکات نهایی درباره مینیمالیسم در معماری و طراحی داخلی در مشهد

 

اگر از نکته هایی که در بالا گفته شد پیروی کنید ، خانه ی شما بدون درهم و برهم شدنی و با اقلام و اشیاء باکیفیت ، نور عالی ، و رنگ های خنثی یک خانه ی آرامش بخش خواهد بود . اما اگر عاشق ایده های دکوراسیون هستید و می خواهید کارهای بیش تری انجام دهید ، ما شما را یاری می کنیم تا به ایده های خود دست یابید .

در این جا چند نکته ی نهایی وجود دارد که به شما کمک می کند همان خانه ی مینیمالیستی ای را بسازید که دوست دارید :

 

 • الف )) یکی داخل ، یکی بیرون – – – برای جلوگیری از جمع آوری بیش تر درهم و برهمی ها در خانه تان ، طبق قانون « یک داخل ، یکی بیرون » زندگی کنید . یعنی چه ؟ هر بار که چیز جدیدی وارد می کنید ، از شر چیز های قدیمی خلاص شوید . اگر دکور تان را تغییر می‌ دهید ، « یکی بیرون » می ‌تواند به انبار برود .

 

 • ب )) بازی با بافت – – – یک پالت رنگ خنثی با انواع بافت ها به خوبی کار می کند . استفاده از اشیایی با جنس شگت ، خز مصنوعی ، چرم ، چوب حصیری ، دانه های چوبی اکسپوز ، پرده های شفاف و منسوجات بافتنی درشت و . . . نمونه هایی از راه هایی برای بازی با بافت در دکوراسیون شما هستند .

 

 • ج )) لوازم جانبی مختصر – – – طراحی مینیمال یا مینیمالیستی با چند اکسسوری و تزئینات زیبا به خوبی کار می کند . فقط چند تزئین مختصر را انتخاب کنید و زیاده روی نکنید . هنگامی که شک دارید چیزی را اضافه کنید یا خیر ، گیاهان به هر خانه سبزی و طراوت را اضافه می کنند و لوازم جانبی مینیمالیستی را ایجاد می کنند .

 

 • د )) ساده نگه دارید – – – انتخاب اقلام با کیفیتی که دوست دارید ، سرگرم کننده است ؛ اما مواظب باشید گمراه نشوید . درعوض ، تا جایی که می توانید همه چیز را ساده نگه دارید ، از طرح های آرام و ساده ی فرش گرفته تا روکش های ساده برای بالش و کوسن مبل ها .

 

 • هـ )) اجزا را با هم ترکیب کنید – – – اگر سبک دکوراسیون دیگری دارید که دوست دارید هم چنان آن را هم در خانه ی خود حفظ کنید ، مانند سبک های مدرن یا سنتی ، آن را به دکوراسیون مینیمال خود اضافه کنید ! برای مثال ، ممکن است یک تابلوی نقاشی از سبک هنر معاصر را به دیوار خانه تان آویزان کنید یا یک قاب عکس تخت سنتی را انتخاب کنید .

 

در حال حاضر با رعایت کردن این نکات ، شما باید هر چیزی را که برای تبدیل هر فضایی به یک خانه ی مینیمالیست نیاز دارید ، داشته باشید . برای به تصویر کشیدن زیبایی طراحی مینیمالیستی ، به پلان کف باز یا دیوار های سفید ساده نیاز ندارید . فقط باید اصول اولیه را رعایت کنید و بی نظمی را کنترل کنید .

 

نحوه انتخاب بهترین شرکت طراحی داخلی مینیمال در مشهد

 

پیدا کردن شرکت های طراحی داخلی و دکوراسیون مینیمال خوب در دنیای طراحی مینیمال برای زنده کردن چشم انداز شما می تواند کمی چالش برانگیز باشد . قبل از انتخاب و همکاری با شرکت ‌های طراحی داخلی مینیمال ، باید یک ایده سطحی از آن چه به دنبال آن هستید و هم چنین فهرستی از باید ها و نباید های اصلی خود داشته باشید . این یک نقطه شروع عالی است ؛ زیرا تضمین می کند که شرکت طراحی داخلی امکانات را به میزانی محدود می کند که مطمئن است شما از آن خوشحال می شوید ، زیرا نظر شما به عنوان کارفرما بیش ترین اهمیت را دارد .

البته این همه ی ماجرا نیست و ما یک توصیه ی دیگر هم برایتان داریم : قبل از اولین جلسه خود با برترین شرکت های طراحی داخلی در مشهد ، مطمئن شوید که همه ی کارهای قبلی آن شرکت ها را در اینستاگرام یا فیس بوک آن ها دیده اید . اهمیت این کار از این جهت است که به شما کمک می کند تا از کار هایی که بر اساس پروژه‌ های طراحی داخلی قبلی خود به مشتریان ارائه می‌ دهند ، ایده های وسیعی بگیرید و بتوانید درباره جزئیات با آن ها صحبت کنید . علاوه بر این ، هنگامی که به دنبال برترین شرکت‌ های طراحی داخلی هستید ، با شرکت ‌هایی ارتباط برقرار کنید که نمونه کار های آن ها به شما احساس خوبی می ‌دهند ، سبک آن‌ ها برای شما جذاب است و هم چنین با طراحی سبکی که می‌ خواهید مطابقت دارند .

 

آماده ی تغییر خانه ی خود هستید ؟

 

طراحی داخلی مینیمال یا مینیمالیستی ، خانه و شاید حتی زندگی شما را تغییر خواهد داد . با رعایت این نکات مفیدی که در مقاله فوق گفته شد ، فضای شما آرامش ‌بخش ‌تر و در دسترس ‌تر خواهد بود . امتیاز این سبک این است که تمیز نگه داشتن آن آسان تر خواهد بود . و بر خلاف برخی از سبک های طراحی ، ایجاد یک خانه مینیمالیستی نباید به این موضوع نیاز داشته باشد که همه چیز را در یک خرید پر هزینه جایگزین کنید ؛ بلکه می توانید مرحله به مرحله آن را پیاده سازی کنید . و در پایان همه ی این نکات ، پیشنهاد می کنیم برای بهترین طراحی داخلی خانه ی خود به « گروه معماری ارج » اعتماد کنید و از تماشای نتیجه لذت ببرید .

 

چرا « ارج » را به عنوان بهترین شرکت طراحی داخلی مینیمال مشهد انتخاب کنیم ؟

 

در بین برترین و موفق ‌ترین شرکت ‌های معماری و طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مشهد ، ما به شما همکاری با « گروه معماری ارج» را پیشنهاد می کنیم که با 28 سال سابقه فعالیت ، طیف گسترده ای از خدمات معماری داخلی از جمله طراحی دکوراسیون داخلی ، طراحی ویلا و فضای سبز ، بازسازی و طراحی داخلی در شهر مشهد را ارائه می کند .

تلاش مدیران این شرکت در کنار بهره گیری از تخصص ، تجربه و خلاقیت بالا باعث شده است تا این شرکت بتواند نام خود را در فهرست بهترین شرکت های معماری و طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مشهد قرار دهد . پس چنانچه به دنبال اجرای سبک مینیمال مدرن در طراحی داخلی و دکوراسیون پروژه های خود هستید و در پس این جست و جو می خواهید با بهترین شرکت طراحی داخلی مشهد همکاری کنید ، ما دست شما را به گرمی می فشاریم و از همکاری با شما صمیمانه استقبال می کنیم .

 

جمع بندی پایانی برای بهترین شرکت های طراحی داخلی مینیمال مشهد

 

امیدواریم تا پایان این مقاله از آن‌ چه پیش روی شما قرار گرفت ، بهره کافی برده باشید . ما در این مطلب تلاش کردیم تا برای کسانی که می خواهند با طراحی داخلی مینیمال آشنا شوند ، مجموعه ای از نکات مهم و کاربردی ای را که هر کسی باید درباره ‌ی طراحی داخلی مینیمال بداند ارائه دهیم . در این مقاله با مفهوم و پیشینه ی مینیمالیسم و کاربرد آن در معماری و دکوراسیون داخلی آشنا شدیم .

اصول دکوراسیون مینیمال را مرور کردیم و گفتیم که دکور و طراحی مینیمالیستی علی رغم ریشه‌ های عمیق چندین دهه ای ‌اش ، هم چنان در قلب و چشم بسیاری از زیبایی ‌شناسان حاکم است . به علاوه افزودیم که نکته ی مهمی که باید در نظر گرفت این است که مینیمالیسم فقط خلاص شدن از شر چیزها نیست . مینیمالیسم در مورد حذف موارد غیرضروری است تا بتوانیم بر آن چه مهم تر است تمرکز کنیم .

هم چنین در ادامه مجموعه مزیت ها و معایب طراحی داخلی مدرن را مرور کردیم . در پایان نیز برای آن دسته از مخاطبانی که به دنبال انتخاب بهترین شرکت های طراحی داخلی در مشهد هستند ، نحوه بررسی بین شرکت های مختلف را توضیح دادیم .

چنانچه نظری درباره ی این مقاله دارید و یا سوالی در ارتباط با طراحی داخلی مینیمال ذهن تان را به خود مشغول کرده است ، برای ما بنویسید ؛ ما این جاییم تا نظرات و سوالات شما را پاسخ دهیم .

 

* * * * *

سوالات متداول کاربران کارمانی

 

 • چگونه طراحی داخلی مینیمال یا مینیمالیستی داشته باشیم ؟

 

پاسخ : چند تعریف خاص برای عناصر و ویژگی های طراحی داخلی مینیمالیستی وجود دارد که در مقاله هم به آن اشاره شده است که عبارت اند از : ( 1 ) خطوط ساده ؛ (2 ) پالت های رنگی تک رنگ یا خنثی ؛ ( 3 ) مبلمان محدود ؛ ( 4 ) اشیاء تزئینی محدود ؛ ( 5 ) راه حل های ذخیره سازی که فضا را بی نظم نگه می دارد ؛ ( 6 ) پلان های طبقه باز ؛ و ( 7 ) نور طبیعی .

 

 • منظور از معماری داخلی مینیمال چیست ؟

 

پاسخ : بسیاری از برترین و برجسته ترین طراحان داخلی دنیا درباره ی طراحی داخلی مینیمال می‌ گویند : « معماری مینیمالیستی شامل استفاده از عناصر طراحی تقلیل ‌دهنده ، بدون تزئینات یا ظواهر است . » طرفداران سبک مینیمالیسم در طراحی بر این باورند که تلفیق محتوا و فرم یک طرح با اصول اولیه ی آن ، « ماهیت واقعی معماری » را آشکار می کند .

 

 • اکثر طراحان داخلی در اجرای پروژه ها با چه چیزی دست و پنجه نرم می کنند ؟

 

پاسخ : یکی از بزرگ ترین مشکلات تقریباً برای هر کسب و کاری ، چه شرکت طراحی داخلی باشد ، چه هر کسب و کار دیگری ، « مدیریت هزینه ها » است . نیروی کار ، مواد ، بازاریابی ، و حتی قبض تلفن ماهانه شما هنگام راه اندازی یک کسب و کار اضافه می شود . در نتیجه می توان گفت برای اکثر شرکت های طراحی داخلی ، مدیریت هزینه های مصالح و تهیه متریال مختلف برای هر پروژه بزرگ ترین چالش است .

 

 • چرا طراحی داخلی مینیمال یا مینیمالیستی این قدر در همه جا محبوب است ؟

 

پاسخ : از آن جایی که چیز های نسبتا کمی برای چیدمان مورد نیاز است ، طراحی یک فضای داخلی « مینیمالیستی » نسبتاً مقرون به صرفه است ( البته مگر این که یک صندلی طراحی فوق العاده مجلل را انتخاب کنید که چندین میلیون تومان قیمت دارد ) . در طراحی داخلی مینیمال ، اتاق ها به راحتی تمیز می شوند و کار کردن در چنین فضاهایی نسبتا ساده است . مبلمان به خودی خود به فضا می آید و ست کردن آن با سایر اجزا و اشیا کار چندان سختی نیست . هم چنین رنگ های روشن و باز بودن فضاها ، حس فضای بیش تری در محیط ایجاد می کند .

 

 • کدام طراح به خاطر اجرای سبک « مینیمالیسم » معروف است ؟

 

پاسخ : « فیبی فیلو » ، طراح مد بریتانیایی ، یکی از اولین طراحان معاصر بود که حرکت مینیمالیستی جدید را در عرصه معماری و طراحی داخلی آغاز کرد . « فیلو » که در سال 2008 میلادی سلطنت سلین را به دست گرفت ، برخی از سبک ‌های مهم یک دهه گذشته را خلق کرده که هنوز هم تا به امروز مورد علاقه ی افراد بسیاری هستند .

 

 • چرا سبک مینیمالیسم در طراحی داخلی بیش تر برای ثروتمندان است ؟

 

پاسخ : به طور کلی ثروتمند بودن به شما این امکان را می دهد که انتخاب کنید هر چیزی را بخرید یا نه ، انتخابی برای احتکار یا محدود کردن ، انتخاب پوشیدن لباس ساده ، امکان صرفه جویی در خرید برای سرگرمی ، یا ظاهر شدن « بدون زحمت » به شما می دهد . برخی از صاحب نظران اقتصادی درباره ی « برنامه های مدیریت مالی شخصی » توضیح می ‌دهند که تنها افرادی که می ‌توانند مینیمالیسم را به هر نحو معناداری « تمرین » کنند ، افرادی هستند که اجباری بر آن‌ ها نیست و محدودیتی در هزینه کردن ندارند . درباره ی طراحی داخلی هم به همین منوال است و ثروتمندان می توانند انتخاب کنند که چه متریالی را برای فضای داخلی خود انتخاب کنند .

 

 • چرا اغلب مینیمالیست ها ، انسان های شاد تری هستند ؟

 

پاسخ : به طور کلی ، می توان گفت که مینیمالیست ها افرادی شادتر هستند ؛ زیرا نگرانی ، استرس و هرج و مرج کمتری در زندگی خود دارند . برای یک مینیمالیست ، چیز های مادی در مقایسه با آن چیزهایی که بیش تر ارزش دارند ، که شامل صرف زمان با کیفیت برای روابط ، اختصاص دادن زمان برای لذت بردن از لذت های ساده زندگی و سلامت معنوی و . . . است ، بی اهمیت هستند .

 

 • اصلی ترین ترند های طراحی داخلی سال 2023 چیست ؟

 

پاسخ : چندی پیش وب سایت اینسایدر از طراحان داخلی برتر جهان خواست تا بینش و نگرشی در مورد روندهای آینده و کمرنگ شدن ترندهای امسال داشته باشند . آن ها گفتند که در مقایسه با سال گذشته ، فضای داخلی خاکستری و قفسه های شناور از محبوبیت شان کاسته خواهد شد . کارشناسان و صاحب نظران می‌ گویند استفاده از رنگ ‌های تند ، منحنی‌ های مدرن و مبلمان های قدیمی در طراحی داخلی در سال 2023 رو به افزایش خواهد بود .

 

 • کدام کشور دنیا به خاطر سبک مینیمالیسم معروف است ؟

 

پاسخ : در پاسخ به این سوال باید گفت وقتی صحبت از مینیمالیسم به میان می آید ، کشور « ژاپن » پیشتاز است . در آن جا ، این فلسفه ریشه در آیین بوداییسم و فلسفه ی ذن دارد ، که پیروان را تشویق می کند که بیش از حد به دارایی های مادی وابسته نشوند و بر شادی و توجه بر عقلانیت تمرکز کنند .

 

 

گروه معماری ارج آرک

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *